3 rodzaje pożyczki dla zadłużonych bez sprawdzania baz.

pożyczki dla zadłużonych bez sprawdzania baz

Negatywna historia kredytowa stoi na przeszkodzie uzyskania zobowiązania w banku i wielu firmach pożyczkowych. Nie jest to jednak sytuacja bez wyjścia. Ta grupa klientów zwiększa się z roku na rok, dlatego coraz więcej instytucji pozabankowych decyduje się stworzyć produkt finansowy specjalnie dla nich. W ten sposób obie strony ponoszą korzyści – firma pożyczkowa zwiększa zakres swojej oferty, a klient ma możliwość uzyskania potrzebnej gotówki metodą dostosowaną do jego możliwości.

1. Krótkoterminowa pożyczka bez baz online

  • Do uzyskania pieniędzy wystarczy dowód osobisty.

  • Wiele firm reklamuje się chwilówkami w 15 minut – choć proces ten łącznie z wypełnieniem wniosku i otrzymaniem gotówki na konto trwa nieco dłużej, to pieniądze trafiają do nas zazwyczaj w ciągu maksymalnie kilku godzin w dni robocze.

  • Maksymalna kwota pożyczki dla zadłużonych bez sprawdzania baz na krótki termin to 5000 zł na okres nie więcej, niż 120 dni.

2. Ratalne pożyczki dla zadłużonych bez sprawdzania baz

  • Zapewnia wygodne raty do spłacania – najczęściej na okres maksymalnie 24 miesięcy w kwocie do 5000 zł.

  • Wymagane jest oświadczenie o dochodach. Wnioskujący samodzielnie wypełnia dane do oświadczenia w formularzu lub słownie w trakcie rozmowy z przedstawicielem firmy pożyczkowej. W myśl art.9 z dnia 12 maja 2011 r. o kredycie konsumenckim (Dz.U. 2011 Nr 126 poz.715) to jedna z obowiązujących metod oceny ryzyka związanego z udzieleniem zobowiązania.

3. Długoterminowa pożyczka bez baz online

  • Pozwala uzyskać wysokie kwoty – nawet do 100 000 zł na wieloletni okres spłaty.

  • Wymaga poręczyciela i oświadczenia o dochodach – poręczyciel jest zabezpieczeniem przed stratami finansowymi – nie tylko poświadcza solidność wnioskującego, ale również przejmuje obowiązek płacenia pożyczki dla zadłużonych bez sprawdzania baz, jeśli pożyczkobiorca tego zaniecha.